Doprava

U nás vám stačí nakoupit kvalitní tenisové výplety jen za 3.000 Kč a už od nás máte dopravu zdarma.

Nabízíme Vám tyto možnosti převzetí zboží:

  • Zásilkovna (při objednávce nad 3.000 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 75 Kč) – zboží vám je doručeno na vámi určenou výdejnu Zásilkovny.
  • Česká pošta - balík na poštu (při objednávce nad 3.000 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 95 Kč) – zboží vám je doručeno na vámi určenou pobočku České pošty.
  • Česká pošta - balík do ruky (při objednávce nad 3.000 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 115 Kč) – zboží vám je doručeno na vámi zadanou adresu.
  • Osobní odběr / Brno (ZDARMA) – zboží si můžete po předchozí dohodě vyzvednout přímo u nás v kanceláři (Tenisová a badmintonová hala Sprint, Sportovní 2a, Brno), tudíž neplatíte poštovné ani balné.

Veškeré zboží, které je posíláno kteroukoliv zhora uvedenou přepravní službou je vždy zabaleno v kartonu, aby během přepravy k Vám nedošlo k poškození. Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Co se týká přepravní lhůty, u zboží posílaného prostřednictvím Zásilkovny je tato lhůta ve většině případů 48 hodin. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.