O tenisových výpletech GT

GT je evropská značka s úzkou specializací na tenisové výplety. Filozofií značky GT je zaměřit se na kvalitu - všechny tenisové výplety GT jsou vyráběny v Evropské unii a podléhají přísným postupům kontroly kvality. Tým GT byl založen a je řízen odborníky z oboru, kteří již více než 20 let poskytují klientům poradenství v oblasti tenisových výpletů a vyplétání tenisových raket, včetně oficiálních výpletů pro týmy Davis Cupu a členů redakční rady odborného časopisu o vypletání raket. 

Zaměření na zákazníka je v samém jádru podnikání GT - cílem týmu GT je vyvinout perfektní řetězce pro cílové skupiny, chápané jako persony hráčů. Každý typ výpletu je testován více než 1000 hodin hráči a trenéry z různých zemí. Výsledky průzkumu se používají v procesu vývoje produktu a používají se k určení, které řetězce jsou uvedeny na trh.

Značka se rozhodla nesponzorovat špičkové tenisové profesionály ATP / WTA, ale místo toho investovat do výzkumu a vývoje produktů. Takto mohou být řetězce GT nabízeny za relativně nízké ceny a vynikající poměr cena / kvalita.

Identita výpletů GT je v měkkých a flexibilních monofilních strunách, které se snadno vyplétají (odtud slogan „The Stringers 'Choice“) a jsou zábavné na hraní. U strun GT je jedinečné to, že se této značce ve spolupráci s předními chemickými odborníky podařilo vymyslet chemické vzorce, které umožňují kombinovat pohodlí s kontrolou. Výsledkem je technologie Flexcrite - bezprecedentní kombinace flexibility (citu) a kontroly vyžadované pokročilými hráči.